Praca

Milkpol S.A. to dynamicznie rozwijająca się firma z branży mleczarskiej posiadająca ugruntowaną pozycją na rynku. Dzięki ponad 25 letniemu doświadczeniu, ciągłej pracy nad dostosowaniem oferty do potrzeb konsumentów oraz utrzymywaniu produkcji na najwyższym poziomie firma od lat otrzymuje potwierdzające to certyfikaty, a jej produkty cieszą się niezmienną, bardzo pozytywną opinią wśród klientów. Będąc firmą, która na każdej płaszczyźnie swojej działalności utrzymuje wysokie standardy i działa zgodnie z zasadami etycznymi od lat honorowana jest tytułem „Przedsiębiorstwa Fair Play”.

Jeśli nie chcesz pracować w korporacji, jesteś chętny do działania, lubisz niemal rodzinną atmosferę to wyślij do nas swoją aplikację. Nasi pracownicy otrzymują stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, pakiet świadczeń socjalnych i możliwość skorzystania z pakietów ubezpieczenia zbiorowego.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowiska:

Dostawcy-Konwojent

Poszukujemy osób do współpracy na stanowisko Dostawcy-Konwojent

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna jest za dostarczanie towaru z magazynu centralnego znajdującego się w Czarnocinie do punktów dystrybucji indywidualnej na terenie  Łodzi

Wymagania:

  • Prawo jazdy kat B
  • Własny samochód dostawczy- chłodnia do poj 3,5t
  • Dyspozycyjność
  • Punktualność i rzetelność
  • Aktualna książeczka dc sanitarno-epidemiologicznych
  • posiadanie własnej działalności

Obowiązki:

  • Zbieranie zamówień od klientów indywidualnych
  • Dostarczanie zamówionych towarów do klientów
  • Wypełnianie dokumentacji

 Oferujemy:

  • Zatrudnienie na Umowę o współpracę (własna działalność)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, stawka prowizyjna
  • praca od poniedziałku do piątku
  • wsparcie doświadczonego zespołu i pełną pomoc przy wprowadzeniu do zespołu i firmy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z biurem handlowym w Łodzi, przy ul. Puszkina 80, pod numerem telefonu: 42 649 31 99

Sprzedawca

 Oferujemy miejsca pracy w sklepach firmowych z lokalizacją w Łodzi

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • dobra znajomość obsługi komputera,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • kultura osobista
  • odpowiedzialność i rzetelność

Głównym zadaniem będzie:

  • profesjonalna obsługa klienta, zgodna ze standardami firmy,
  • doradztwo przy doborze sprzedawanych produktów,
  • zwiększanie sprzedaży poprzez dbanie o satysfakcję Klientów

Naszym pracownikom oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wymiar etatu: 1 etat

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry@milkpol.com.pl lub kontakt z biurem handlowym w Łodzi, przy ul. Puszkina 80,

pod numerem telefonu: 42 649 31 99

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Czarnocin

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie lub średnie techniczne
  • dyspozycyjność
  • dokładność
  • gotowość do pracy zmianowej
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

  • znajomość urządzeń produkcyjnych (przemysł spożywczy)
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku lub na innych produkcyjnych w przemyśle spożywczym

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry@milkpol.com.pl lub kontakt z biurem handlowym w Łodzi przy ul Puszkina 80,

pod numerem telefonu: 42 649 31 99

Aparatowy-obsługa maszyn

miejsce pracy: Czarnocin

Wymagania:

  • duże zaangażowanie i poważne podejście do pracy

Oferujemy:

  •  zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres kadry@milkpol.com.pl  lub kontakt z biurem handlowym w Łodzi przy ul Puszkina 80 Tel 42 649 31 99

W nadsyłanych dokumentach (CV i list motywacyjny) prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez MILKPOL S.A. zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922 z późn. zm.). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami. Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

Przepisy
Zobacz więcej przepisów