Aktualności

Polski Twaróg Solony

Polski Twaróg Solony

Miło nam poinformować, że wprowadziliśmy do sprzedaży nasz nowy produkt POLSKI TWARÓG SOLONY. Wytwarzamy go tradycyjną, ręczną metodą z mleka pełnotłustego. Idealnie nadaje się do kanapek, past, farszy, sałatek itp. Każdy może zjeść go na swój sposób: pokroić, posmarować nim pieczywo albo pokruszyć do sałatki. Produkt można również zapiekać np. na pizzy czy grzankach.  Może również stanowić idealny dodatek do zup lub innych dań na ciepło. Zachęcamy do spróbowania.

Mistrz Województwa Łódzkiego

W dniach 24 – 25 sierpnia 2019 roku  w Piotrkowie Trybunalskim miała miejsce 28 edycja największej w województwie Łódzkim wystawy ROLSZANSA 2019. Podczas części oficjalnej zostały ogłoszone wyniki wojewódzkiego etapu ogólnopolskiego konkursu AGROLIGA 2019, w którym zajęliśmy pierwsze miejsce i tytuł „Mistrza Województwa Łódzkiego w kategorii Firmy”.

więcej
Nowo otwarte Delikatesy Nabiałowe na Złotnie

Nowo otwarte Delikatesy Nabiałowe na Złotnie

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 16.10.2019 r. otworzyliśmy w nowej lokalizacji Delikatesy Nabiałowe marki Czarnocin. Dostępna jest w nim cała gama naszych wyrobów oraz szeroki wachlarz produktów nabiałowych innych marek z kraju i zagranicy. Wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy na zakupy.

Nasze nowości produktowe

Znany na rynku i ceniony przez konsumentów twaróg półtłusty marki Czarnocin zyskał nową formę w postaci 250 g kostki pakowanej w pergamin i folię.

więcej
Przepisy
Zobacz więcej przepisów